Logopeda Poznań

Centrum Uśmiechu Dziecka przedstawia swoje usługi w zakresie logopedii. Organizujemy atrakcyjne zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Poznań to teren, gdzie działa logopeda, gwarantujący pomoc dzieciom. Naszymi pacjentami są przede wszystkim dzieci z problemami emocjonalnymi i intelektualnymi. Dzieciom z rozwojem bez zakłóceń pomagamy rozwinąć intelektualny potencjał. Poradnia prowadzi zajęcia z logopedą, neurologopedą, psychologiem, rehabilitantem. Zachęcamy do obejrzenia galerii fotografii, ukazujących naszą pracę z dziećmi.

Logopeda Poznań


www.centrummontessori.pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
10-05-2012
Logopeda Poznań

Podobne strony Logopeda Poznań

Sprzęt kosmetyczny
Przedstawiany sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów kosmetycznych. W...
MOBILE SCANMED SYSTEMS
  Testy antygenowe API Covid-Rapid Antigen są wiarygodne i bardzo czułe. Są one...
Wczasy zdrowotne nad morzem
Na opisywanej stronie webowej opublikowana jest korzystna oferta hotelu wczasowego Messa we...
NutriTeam
NutriTeam to naturalne suplementy diety dla każdego. Firma jest partnerem marki Calivita...
Twoja Rehabilitacja - Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem
Twoja Rehabilitacja to miejsce, w  którym realizowana jest kompleksowa pomoc dla...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020