Dom Opieki Finezja

Prywatny Dom Opieki Finezja pełni rolę Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, gdzie sprawowana jest całodobowa opieka pielęgniarska. Przyjmowane są tutaj osoby chore, starsze i samotne z całej Polski. Jest to nowoczesny ośrodek, gdzie oprócz profesjonalnej i na wysokim poziomie opieki medycznej świadczona jest troskliwa opieka i wsparcie. Placówka zapewnia bardzo dobre warunki pobytowe, a podopieczni mogą nawet sami zaaranżować swój pokój. W ramach pobytów organizowane są również zajęcia interpersonalne, a każdy podopieczny może angażować się w życie kulturalne i społeczne placówki. Więcej informacji na stronie: https://finezja-care.pl/Dom Opieki Finezja


finezja-care.pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
28-11-5539
Dom Opieki Finezja

Informacje o firmie: Dom Opieki Finezja

Działy Czarnowskie 18
05-252
Dąbrówka
Polska
535008072

Podobne strony Dom Opieki Finezja

szpek.pl
Dlaczego stworzyliśmy tą stronę? Głównym powodem jest  to, że media...
Zdrowy Jak Ryba
Interesujesz się stanem swojego zdrowia? Wiesz dobrze, że lekceważenie jakichkolwiek...
Rehabilitacja Warszawa
Specjalnością naszego salonu masażu jest innowacyjna rehabilitacja kręgosłupa. Diagnozujemy...
Artykuły Microlife
Elmedico za pośrednictwem dystrybucji internetowej poleca swój asortyment. Proponujemy...
Logopeda Poznań
Centrum Uśmiechu Dziecka przedstawia swoje usługi w zakresie logopedii. Organizujemy atrakcyjne...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020