Prezenty to karykatury

Karykatura to dobry i sprawdzony pomysł na prezent albo niespodziankę na imprezie. Wykonana ze zdjęcia karykatura, kolorowa lub czarno – biała ale wykonana przez profesjonalistę zawsze ucieszy. Dariusz Pietrzak wykonuje karykatury ze zdjęć i to w różnych rozmiarach – od formatu A3 do A1. Ma klientów, którzy do niego wracają. Po pierwszej wykonanej dowcipnej karykaturze ze zdjęcia klienci znów się kontaktują. Inni zamawiają karykaturzystę na wesele, imprezę firmową, szkolenia lub targi. Pietrzak dotrze wszędzie, w każdy region, aby rysować karykatury. A na imprezach rysuje bardzo szybko – 20 karykatur w ciągu 1 godziny. Łatwo policzyć, że w ciągu kilku godzin jest w stanie narysować ponad 100 karykatur.Prezenty to karykatury


www.karykatury-animacja.pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
12-11-2020

Informacje o firmie: Prezenty to karykatury

Polska
600332060

Podobne strony Prezenty to karykatury

Trenażer pozwala na trening refleksu
Na naszym, rynku jest już dostępny refleksomierz Simflex trzeciej generacji. Jest to maszyna o...
Imprezy samochodowe i motoryzacyjne
Wybrane eventy zgromadzają wielką grupę uczestników. W Polsce wielką popularnością...
Ciekawe imprezy firmowe
Na reklamowanej stronie internetowej swoją ofertę omawia firma Tarifa. W naszej ofercie...
Zwycięzca MA TALENT oferuje swoje show od zamowenie Animacja Piaskiem .Bez pośredników
CHCESZ ZROBIĆ SWOJĄ UROCZYSTOŚĆ WYJĄTKOWĄ I NIEZAPOMNIANĄ? POTRZEBUJESZ WŁAŚNIE NAS!!!...
DJ weselny Warszawa
Na opisywanej witrynie swoje usługi przedstawia prezenter muzyczny. Jest to odpowiedni DJ...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020