Odkryj tajniki rewelacyjnego eventu

Głównym składnikiem imprezy jest mobilna scena. Event motoryzacyjny pod nazwą bezpieczny weekend jest najlepszym prezentem dla gości. Dużo firm decyduje się na wynajem symulatorów organizując szkolenia. Komora dymowa jest bardzo często prezentowana na szkoleniach. Jedyna w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do szkolenia umiejętności prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest używana na szkoleniach z dziedziny bezpiecznej jazdy. Ciekawym urządzeniem motywującym do zapinania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć które zachodzą podczas wypadku kiedy samochód roluje. Żyroskop jest symulatorem dla ludzi odważnych. Na własnym ciele należy zobaczyć co przydarzy się w czasie zderzenia czołowego, wystarczy usiaść na symulator zderzeń. Sporą popularność ma refleksomierz na którym można poprawić czas reakcji. Bardzo głośną atrakcją jest symulator poduszki aktywujący wystrzał prawdziwego air baga. 

Odkryj tajniki rewelacyjnego eventu


polskievent.pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
17-02-2020
Odkryj tajniki rewelacyjnego eventu

Podobne strony Odkryj tajniki rewelacyjnego eventu

Organizacja imprez Poznań
Usługi Agencji Artystycznej Konrada Wachowiaka adresowane są do właścicieli firm z Poznania i...
Najem symulatora dachowania
Nowy symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę masową. Prowadzimy pokazy i kursy...
DJ weselny Warszawa
Na opisywanej witrynie swoje usługi przedstawia prezenter muzyczny. Jest to odpowiedni DJ...
Dj na wesele Kraków
Specjalnością firmy Sigma jest organizacja wesel oraz różnych imprez. Dj na wesele w...
.: Cover band
Agencja artystyczna DREAM ART oferuje usługi w zakresie muzycznej obsługi wydarzeń (zespoły...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020