Szkolkailex.pl

Urządzasz właśnie swój ogród albo balkon? W Centrum Ogrodniczym Ilex znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do urządzenia ogrodu albo balkonu. W ofercie sprzedaży znajdują się m.in: rośliny owocowe i ozdobne, nawozy, środki pielęgnacyjne, drzewa i krzewy liściaste i iglaste, kwiaty na balkon, kwiaty do ogrodu, tuje, byliny itp. Centrum oferuje ponadto usługi takie jak: zakładanie ogrodów, aranżacja, pielęgnacja ogrodów, automatyczne systemy nawadniania. Ilex to szeroki asortyment i bogata oferta dla wszystkich pasjonatów ogrodnictwa. Zainteresowanych odsyłamy na stronę: http://szkolkailex.pl/


 Szkolkailex.pl


szkolkailex.pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
13-11-2020
Szkolkailex.pl

Informacje o firmie: Szkolkailex.pl

Aleksandry 7/120 
30-837
Kraków  
Polska
692727168

Podobne strony Szkolkailex.pl

Aranżacje ogrodów przydomowych
Szeroka gama usług z zakresu projektowania terenów zielonych - Poznań. Polecamy projekty...
opryskiwacze
Właścicielem niniejszego serwisu jest Centrum Ogrodnicze PNOS, zaliczające się do...
Ogrody zimowe - firma TS Polska
TS Polska to firma ze sporym doświadczeniem. Główny towar firmy to: konstrukcje aluminiowe i...
Ogrody zimowe
Tworzone przez nas ogrody zimowe to rozwiązania, które tworzą atmosferę ciągłej...
Donice
Głównym przedmiotem działalności firmy Ogród i kamień są aranżacje zieleni....

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020