Specjalistyczna praktyka dentystyczna

Zęby są naszą wizytówką, dlatego należy o nie dbać od najmłodszych lat. Chcesz umówić się do stomatologa? Zrób to tutaj. Klinika w Poznaniu to zespół młodych specjalistów, dla których dobro pacjenta jest priorytetem. Klinika ma 2 nowocześnie urządzone gabinety wyposażone w wysokiej jakości i nowoczesny sprzęt. Specjalizacje kliniki to między innymi: protetyka, implantologia, profilaktyka stomatologiczna, stomatologia estetyczna i inne. Klinika ma w ofercie ponadto medycynę estetyczną i oferuje również inne specjalistyczne badania oraz cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Specjalistyczna praktyka dentystyczna
pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
14-06-2024
Specjalistyczna praktyka dentystyczna

Informacje o firmie: Specjalistyczna praktyka dentystyczna

Zofii Nałkowskiej 59/U2
60-573
Poznań
Polska
535403888

Podobne strony Specjalistyczna praktyka dentystyczna

Ostrogi piętowe
Wysokiej jakości rozwiązania ortopedyczne dla dorosłych i dzieci z wadami typu krzywe palce,...
VEDI CLINIC
Stresujący tryb życia, brak czasu czy problemy w pracy wpływają coraz bardziej na nasze...
Rehabilitacja domowa
Rehabilitacja domowa, rehabilitacja, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rehabilituje: bóle...
Inhalator
Medyczni dla Dzieci to zespół osób, która specjalizuje się sprzedażą...
Dr Łukasz Rdzanek
Medycyna estetyczna i kosmetologia stały się dziś bardzo popularne w gabinetach medycyny...

Strony premium w katalogu

#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer
Restobar, pokoje i noclegi w Gołdapi. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum malowniczego  miasteczka na mazurach. Do dyspozycji gości znajdują się pokoje oraz restauracja. Udany pobyt gwarantują wyremontowane wnętrza oraz przemiła obsługa..

Zobacz wpis

SzybkaMicha jest odpowiedzią na ciężkie czasy dla gastronomii, jakie nastały! Stworzyliśmy nasz system, by umożliwić sprytne, szybkie i przyjemne dla oka zamówienia, które usatysfakcjonują klienta. Oprócz tego, że stworzymy Ci piękną wizytówkę, oddamy w Twoje ręcę również panel, na którym w sposób przejrzysty będzisz mógł zarządzać zamówieniami. A gwarantujemy – będzie ich z każdym dniem coraz więcej!

Zobacz wpis

Serdecznie zachęcamy zarówno do odwiedzenia jak i dodawania własnych pozycji w katalogu "przy metrze". Jest on skierowany zarówno do posiadaczy firm w obrębie warszawskiego metra, jak i do odbiorców poszczególnych atrakcji i okazji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dążymy do tego, by katalog stał się zarówno istotnym przewodnikiem po warszawskim metrze, jak i pomocą w znalezieniu kompetentnych firm!

Zobacz wpis


Nowoczesne sklepy internetowe

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych oraz opieka nad serwisem jest dla nas przyjemnością. Gwarancja na naszą pracę również jest "w pakiecie" :). Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia – wszystko da się zrobić, jeśli tylko wiemy czego konkretnie chcemy! A jak nie do końca, to i w tym pomożemy :) Tworzymy rozwiązania na bazie popularnych silników typu Prestashop, OpenCart, Wcommerce. Nie boimy się wyzwań,...

Zobacz wpis
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2024