Smart Kid Planet sp. z o.o

Chcesz zapewnić swojemu dziecku mnóstwo dobrej zabawy a jednocześnie chcesz, aby się przy tym rozwijało? Przyprowadź swoje dziecko tutaj. Smart Kids Planet to centrum zabawy i rozrywki dla dziecka do 10 r. życia. Jest to pierwsze takie miejsce w Polsce, które edukuje dzieci poprzez zabawę i rozrywkę, kształtuje dobre nawyki ekologiczne a także uczy zapoznawać się z najnowszymi technologiami. W ofercie centrum są wycieczki edukacyjne dla szkół i przedszkoli, organizacja urodzin dla dziecka, organizacja półkolonii letnich. Zapraszamy na stronę: https://smartkidsplanet.pl/

Smart Kid Planet sp. z o.o
pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
05-06-2024
Smart Kid Planet sp. z o.o

Informacje o firmie: Smart Kid Planet sp. z o.o

Żelazna 51/53
00-841
Warszawa
Polska
727 770 880 

Podobne strony Smart Kid Planet sp. z o.o

Pokazy pirotechniczne
Marbo to firma, która zarówno organizuje pokazy pirotechniczne (na weselach, festynach oraz...
Restauracja Naleśniki Jak Smok
Naleśniki to powszechne danie, które cieszy się u nas dużą popularnością. Nie ma...
Samotni
Optymistycznie nastawiony serwis, który przypomina, że chęć bycia w związku jest...
Zespół weselny Lublin
Savan.pl to stronka internetowa lubelskiego zespołu weselnego. Realizujemy repertuar znanych...
Fabryka Kreatywności sp. z o.o.
Szukasz animatora na wesele? Zapoznaj się tutaj z oferta. Fabryka Kreatywności jest to agencja...

Strony premium w katalogu

#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer
Restobar, pokoje i noclegi w Gołdapi. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum malowniczego  miasteczka na mazurach. Do dyspozycji gości znajdują się pokoje oraz restauracja. Udany pobyt gwarantują wyremontowane wnętrza oraz przemiła obsługa..

Zobacz wpis

SzybkaMicha jest odpowiedzią na ciężkie czasy dla gastronomii, jakie nastały! Stworzyliśmy nasz system, by umożliwić sprytne, szybkie i przyjemne dla oka zamówienia, które usatysfakcjonują klienta. Oprócz tego, że stworzymy Ci piękną wizytówkę, oddamy w Twoje ręcę również panel, na którym w sposób przejrzysty będzisz mógł zarządzać zamówieniami. A gwarantujemy – będzie ich z każdym dniem coraz więcej!

Zobacz wpis

Serdecznie zachęcamy zarówno do odwiedzenia jak i dodawania własnych pozycji w katalogu "przy metrze". Jest on skierowany zarówno do posiadaczy firm w obrębie warszawskiego metra, jak i do odbiorców poszczególnych atrakcji i okazji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dążymy do tego, by katalog stał się zarówno istotnym przewodnikiem po warszawskim metrze, jak i pomocą w znalezieniu kompetentnych firm!

Zobacz wpis


Nowoczesne sklepy internetowe

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych oraz opieka nad serwisem jest dla nas przyjemnością. Gwarancja na naszą pracę również jest "w pakiecie" :). Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia – wszystko da się zrobić, jeśli tylko wiemy czego konkretnie chcemy! A jak nie do końca, to i w tym pomożemy :) Tworzymy rozwiązania na bazie popularnych silników typu Prestashop, OpenCart, Wcommerce. Nie boimy się wyzwań,...

Zobacz wpis
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2024