Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna notariusza Piotra Malinowskiego to miejsce, które gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie czynności notarialnych, zgodną z obowiązującym prawem oraz standardami urzędu notariusza. Notariusz Piotr Malinowski objął to stanowisko w 2012 roku i od tego czasu, jako osoba zaufania publicznego, dedykowany jest zapewnianiu bezpieczeństwa obrotu, przestrzegając obowiązujących przepisów i zasad etyki zawodowej.


Długoletnie i bogate doświadczenie zawodowe notariusza, wspierane przez wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, stanowi gwarancję profesjonalizmu, rzetelności oraz kompleksowej obsługi. Kancelaria skupia się na indywidualnym podejściu do Klienta, zdając sobie sprawę z unikalności każdej sprawy i wyjątkowości każdego Klienta. Piotr Malinowski oraz jego zespół cechują się wysoką starannością i rzetelnością w każdym przypadku.


Dodatkowo, Kancelaria Notarialna Piotra Malinowskiego oferuje bezpłatne porady prawne udzielane przez samego notariusza, co stanowi dodatkową korzyść dla Klientów. Pracownicy Kancelarii są również gotowi świadczyć fachowe informacje dotyczące wszelkich kwestii związanych z czynnościami notarialnymi, zarówno podczas osobistych spotkań w siedzibie Kancelarii, jak i poprzez rozmowy telefoniczne czy korespondencję elektroniczną.


Siedziba Kancelarii umiejscowiona jest na trzecim piętrze nowoczesnego budynku, zlokalizowanego w sercu Jeleniej Góry, tuż przy Urzędzie Miasta oraz w bliskiej odległości od Sądu Rejonowego. Wyposażenie budynku w windę ułatwia dostęp osobom z ograniczeniami ruchowymi, podkreślając dostępność i profesjonalizm świadczonych usług.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
15-11-2023
Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Informacje o firmie: Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Al. Wojska Polskiego 32/12
58-500
Jelenia Góra
512115051

Podobne strony Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Dobra Szkoła Lok Sp. z o.o. – Wynajem autokarów i busów
Dobra Szkoła LOK — wynajem autokarów i autobusów Ruda Śląska —...
PAX PHU
Interesuje Cię sprzęt do obróbki metalu? Poszukujesz gilotyn, nożyc hydraulicznych?...
Body Move Warszawa - ortopeda - usg - rehabilitacja
W BodyMove Warszawa nie traktujemy pacjentów jako jednostek masowych, lecz jako...
Oleje domowe
Czy wiesz, że olej z czarnuszki jest zalecany przy zapaleniach oskrzeli, alergiach czy na...
Polska Jedność Szlachecka
Polska Jedność Szlachecka "PJS" Polska Jedność Szlachecka (PJS) została powołana 3 sierpnia...

Strony premium w katalogu

#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer
Restobar, pokoje i noclegi w Gołdapi. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum malowniczego  miasteczka na mazurach. Do dyspozycji gości znajdują się pokoje oraz restauracja. Udany pobyt gwarantują wyremontowane wnętrza oraz przemiła obsługa..

Zobacz wpis

SzybkaMicha jest odpowiedzią na ciężkie czasy dla gastronomii, jakie nastały! Stworzyliśmy nasz system, by umożliwić sprytne, szybkie i przyjemne dla oka zamówienia, które usatysfakcjonują klienta. Oprócz tego, że stworzymy Ci piękną wizytówkę, oddamy w Twoje ręcę również panel, na którym w sposób przejrzysty będzisz mógł zarządzać zamówieniami. A gwarantujemy – będzie ich z każdym dniem coraz więcej!

Zobacz wpis

Serdecznie zachęcamy zarówno do odwiedzenia jak i dodawania własnych pozycji w katalogu "przy metrze". Jest on skierowany zarówno do posiadaczy firm w obrębie warszawskiego metra, jak i do odbiorców poszczególnych atrakcji i okazji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dążymy do tego, by katalog stał się zarówno istotnym przewodnikiem po warszawskim metrze, jak i pomocą w znalezieniu kompetentnych firm!

Zobacz wpis


Nowoczesne sklepy internetowe

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych oraz opieka nad serwisem jest dla nas przyjemnością. Gwarancja na naszą pracę również jest "w pakiecie" :). Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia – wszystko da się zrobić, jeśli tylko wiemy czego konkretnie chcemy! A jak nie do końca, to i w tym pomożemy :) Tworzymy rozwiązania na bazie popularnych silników typu Prestashop, OpenCart, Wcommerce. Nie boimy się wyzwań,...

Zobacz wpis
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2023