Architektura

Specjalizujemy się w produkcji, obróbce, montażu oraz sprzedaży wyrobów z kamienia naturalnego. Wykonujemy najwyższej jakości blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody, elewacje, okładziny itp. Nasz zakład mieści się w Poznaniu, działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz wpis

Przedmiotem działalności MTM STYL jest szeroko rozumiane projektowanie. Dostępne są zarówno gotowe projekty domów, jak i sporządzane na zamówienie. Biuro projektuje zarówno obiekty murowane, jak również z drewna. Istotne miejsce w ofercie biura zajmują plany domów o niewysokiej zabudowie. W swej działalności firma korzysta z wielu nowoczesnych technologii w branży. W firmie tej możemy uzyskać tradycyjny, ale także energooszczędny projekt...

Zobacz wpis

Art-Deta oferuje fachową obsługę dotyczącą elewacyjnych profili dekoracyjnych. Oferta obejmuje bogatą gamę boni, kolumn i podobnych artykułów. Oferta dedykowana jest klientom indywidualnym, jak i np. biurom projektowym. Sztukateria przeznaczona jest zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Proponowane profile są niezwykle elastyczne, a do tego lekkie. Uzupełnienie opisywanej oferty stanowią np. nietypowe mozaiki.

Zobacz wpis

Solidne biuro PProjekt zajmuje się tworzeniem profesjonalnych projektów.  Gwarantujemy jedne z bardziej atrakcyjnych cen dostępnych na rynku.  Na pewno będziecie Państwo usatysfakcjonowani naszą różnorodną ofertą.  Na zadane pytania udzielamy wyczerpujących odpowiedzi w sposób szybki.  Do Państwa dyspozycji są nowoczesne i ciekawe projekty domów.  Na naszej stronie www znajdują się bardziej szczegółowe dane.

Zobacz wpis

Witryna przedstawia ofertę firmy projektowej o nazwie I.M. PROJEKTY. Oferta obejmuje schematy biurowców i innych budynków użyteczności publicznej. Znajdziemy tam zarówno plany domów tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Firma może zaprojektować zarówno dom, jak również np. pobliskie budynki gospodarcze. W serwisie można zaznajomić się z poszczególnymi rzutami gotowych projektów. Specjalnością tej firmy są gotowe projekty...

Zobacz wpis

Reklamowana witryna internetowa zawiera w sobie ofertę firmy MÓJ-DOM. Projekty domów szkieletowych w naszym wykonaniu są najwyższej jakości. Mamy największą liczbę projektów typowych w technologii z bali.  Przyjmujemy zlecenie projektu architektonicznego w 4 egzemplarzach budynku mieszkalnego. Pracujemy z godnymi polecenia firmami wykonawczymi na terenie całego kraju. Zdecydowanie więcej na temat naszej bogatej oferty znajdziecie w serwisie.

Zobacz wpis

Cramika coraz częściej stosowana jest nie tylko w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia. Płytki ceramiczne Domino dzięki bardzo szerokiej gamie barw i kształtów będą także świetnie pasowały do zwykłych pokojów, a za sprawą niezwykłej wytrzymałości świetnie spełnią swoją rolę także na zewnątrz. Dużą popularnością cieszy się również terakota łącząca bardzo bogate wzornictwo z niezwykłą wytrzymałością oraz przystępną ceną....

Zobacz wpis

Osiedle „Zacisze” ulokowane w miejscowości Gruszczyn (gmina Swarzędz, niedaleko od granic administracyjnych Poznania) to cicha okolica z dobrym dojazdem do miasta i do autostrady A2. Firma Zemarko proponuje jednorodzinne domy na sprzedaż, wybudowane na działkach 700 metrów kwadratowych. Domy te wyróżnia wygodna, funkcjonalna i nowocześnie ukształtowana przestrzeń. Dane kontaktowe: Gruszczyn, 62-006 Kobylnica, nr tel. 664 266 831.

Zobacz wpis

Architekt wnętrz Aga Majorek od kilku lat prowadzi działalność, której specjalnością jest projektowanie wnętrz Wrocław a także w pozostałej części kraju. Jeżeli chciałbyś by wnętrze Twojego domu, było odpowiednio zaprojektowane, by było zarówno piękne jak i ergonomiczne powinieneś skorzystać z pomocy Agi Majorek. Duże doświadczenie poparte branżowymi studiami jak i licznymi zakończonymi kursami, pozwalają mi stworzyć każde wnętrze wedle panujących...

Zobacz wpis

Każdy budynek przed wystartowaniem samego toku budowy, musi otrzymać pozwolenia. Wobec projektu zagospodarowania gruntu muszą być zaspokojone mnogie wymagania ustanowione poprzez prawo budowlane. Fundamentalnym pierwiastekiem dowolnego schematu budowlanego zostaje ustalenie granic działki, a później dokonanie wszystkich niebezużytecznych pomiarów, jakie nanosi się na tak zwaną mapkę.

Zobacz wpis
1 2 3 4 od 4 Architektura - strona 2
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2024