Biznes

Bramki obrotowe, bramki uchylne, bramki obrotowe wysokie. Największy producent w Polsce. Urządzenia kontroli dostępu. Bramki rozchylne.
Bramki obrotowe użyte w systemach kontroli dostępu mają za zadanie zabezpieczenie miejsc przed wejściem osób niepowołanych.

Zobacz wpis

ASBIRO to pierwsza firma w Polsce której misją jest kształcenie przedsiębiorców. W odróżnieniu od innych szkół w ASBIRO wykładają sami praktycy, ponieważ tylko osoby prowadzące własne firmy mogą go uczyć. W tej szkole uczą prowadzić przedsiębiorstwo i korzystać z wszystkich ulg jakie przedsiębiorcom przysługują. Szkolenia jakie są przeprowadzane to głównie podstawowy kurs przedsiębiorczości oras kurs MBA dla właścicieli firm poza tym ASBIRO prowadzi liczne...

Zobacz wpis

Misją założenia tej strony jest prezentacja działalności Kasy Stefczyka. Kasa oferuje różne rachunki osobiste, np. specjalnie dla studentów. Dzięki ograniczeniu formalności, w Kasie dostępna jest szybka pożyczka. Istnieje tam możliwość uniknięcia weryfikacji danych w systemach, takich jak BiK. Z usług instytucji mogą korzystać nawet bezrobotni i inne osoby w ciężkiej sytuacji. Poza szerokim asortymentem pożyczek, oferta obejmuje także ubezpieczenia.

Zobacz wpis

Firma ARTFOL jest producentem opakowań foliowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. W przedstawianej ofercie są m.in.: taśma polipropylenowa, woreczki, reklamówki. Linie technologiczne należące do parku maszynowego są rzadko spotykane w Polsce. Na stronie www przedstawiona została prosta mapa dojazdu do naszej firmy. Szczególnie polecamy różne opakowania o rzadko spotykanych kształtach i rozmiarach. Opisy i fotografie sprzedawanych wyrobów prezentujemy w...

Zobacz wpis

Comekoprojekt Sp. z o.o. zapewnia wsparcie inwestycji, jak chodzi o ochronę środowiska. Istotne miejsce wśród usług zajmuje ochrona wód i operat wodnoprawny. Firma pomaga w otrzymywaniu wszelkiego rodzaju decyzji oraz pozwoleń. Oferta adresowana jest np. do pracowni architektonicznych i różnych inwestorów. Specjalnością firmy jest profesjonalne doradztwo w tym zakresie. W zakres działalności spółki wchodzą np. raporty oddziaływania na...

Zobacz wpis

Spółka Arena Consulting Group Sp. z o. o. proponuje firmom znajdującym się w różnych cyklach funkcjonowania usługi typu doradztwo finansowe dla firm. Ważnym elementem z dziedziny planowanie strategiczne jest strategia zdobywania środków pieniężnych na dalszą działalność oraz ekspansję firmy. Eksperci z Arena Consulting Group oferują profesjonalny audyt kredytowy czy opracowanie strategii działania z zakresutakiego jakoptymalizacja kosztów.

Zobacz wpis

Ekoprodet para się kontrolami, doradzaniem i planowaniem. Zgodnie z ustawą należy przeprowadzić oszczędności energetyczne w zakresie własnej działalności lub zdobyć akt prawny potwierdzający oszczędność. W Ekoprodet można otrzymać profesjonalne dane związane z tymi dokumentami. Białe certyfikaty są istotnym dokumentem i ich znaczenia nie można pomniejszać. Specjaliści z Ekoprodet znają regulacje prawne dotyczące gospodarki energetycznej.

Zobacz wpis

Zespół świetnych stomatologów oferuje wszechstronne usługi pacjentom dorosłym i dzieciom. Gabinet STOM-MED w Poznaniu (ul. Kosińskiego 29) jest komfortowy dla pacjentów. Personel ma indywidualne podejście do każdego przypadku, oferując pacjentowi optymalne wyjście. Wyjątkową uwagę poświęca się dzieciom, zaniechając użycia wiertarki na rzecz piaskarki i środków żelowych. W usłudze nowoczesna protetyka i stomatologia estetyczna.

Zobacz wpis

Aby uzyskać informacje na temat jakiegoś kierunku studiów na uczelni w dowolnym mieście w Polsce (Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław), warto zobaczyć stronę uczelnie.info.pl. Studia zaoczne i inżynierskie – zamieszczamy charakterystykę, profil absolwenta konkretnego kierunku oraz pomocne opcje online. Portal współredaguje Akademickie Centrum Informacyjne, które zajmuje się wdrażaniem projektu „Wiarygodna Szkoła”.

Zobacz wpis

IMMO CENTER świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Właścicielem firmy jest Katarzyna Skiba – licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami (licencja zawodowa nr 10619), absolwentka prawa UMCS, studiów podyplomowych Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Warszawskiej Szkoły Zarządzania, studiów podyplomowych Wycena Nieruchomości Warszawskiej Szkoły Zarządzania. Pomożemy kupić, sprzedać lub wynająć...

Zobacz wpis
1 2 3 4 od 4 Biznes - strona 2
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2024