Klinika weterynaryjna Poznań Piątkowo

Na prezentowanej stronie internetowej zamieszczono ofertę przychodni weterynaryjnej. Klinika weterynaryjna funkcjonuje na obszarze miasta Poznań, w dzielnicy Piątkowo. Specjalista zajmuje się wieloma problemami kardiologicznymi zwierząt. Przychodnia wykonuje proste zabiegi operacyjne i ginekologiczno–położnicze. Gabinet jest wyposażony w urządzenia USG oraz RTG, upraszczające wykonywanie badań. W gabinecie można otrzymać paszport do podróży dla zwierzaka. Lekarz współpracuje z poznańskim gabinetem kosmetycznym dla zwierząt.

Klinika weterynaryjna Poznań Piątkowo


www.andrzejzaton.hodowca.pl
1
0.0/5 na 0 ocen
0
18-01-0126
Klinika weterynaryjna Poznań Piątkowo

Podobne strony Klinika weterynaryjna Poznań Piątkowo

Klinika weterynaryjna Warszawa
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bieżącej opieki nad zwierzętami oraz pełny zakres...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020