Wideofilmowanie Tarnów

Oferujemy usługę wideofilmowania i fotografii imprez okolicznościowych: prymicji, wesel, ślub, komunii, studniówek itp. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt firm: Sony i Canon - w tym doskonałą kamerę Sony NEX FS100 oraz lustrzankę DSRL Canon Eos 60d. Działamy w miastach: Tarnów i Mielec: oraz na terenie czterech województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Firma oferuje ceny akceptowalne dla każdej Pary Młodej - za film FULL HD w technice tradycyjnej, jak i DSRL (filmowanie lustrzanką).

Wideofilmowanie Tarnów


www.filmzycia.pl
2
0.0/5 na 0 ocen
0
27-02-2014
Wideofilmowanie Tarnów

Informacje o firmie: Wideofilmowanie Tarnów

ul. Polna
33-100
M. Tarnów
Polska
607-686-538

Podobne strony Wideofilmowanie Tarnów

Śmieszne filmiki
Jesteś osobą o duszy artystycznej, która wyróżnia się dużą wyobraźnią oraz...
Programy telewizyjne online
"Kuchenne rewolucje" - program telewizyjny, emitowany na TVN-ie, prowadzony przez Magdę...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Sprawdzony i bezpieczny system do zarządzania gastronomią
#szybkamicha #gastronomia #zarządzanie-restauracją #gastro #szybkistart
SzybkaMicha jest odpowiedzią na ciężkie czasy dla gastronomii, jakie nastały! Stworzyliśmy nasz system, by umożliwić sprytne, szybkie i przyjemne dla oka zamówienia, które usatysfakcjonują klienta. Oprócz tego, że stworzymy Ci piękną wizytówkę, oddamy w Twoje ręcę również panel, na którym w sposób przejrzysty będzisz mógł zarządzać zamówieniami. A gwarantujemy – będzie ich z każdym dniem coraz więcej!
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020