Poltermex s.c.

Wymiennik ciepła to urządzenie, które wykorzystywane jest m.in w centralnym ogrzewaniu a także w podgrzewaczu wody lub grzejniku. Wymiennik można znaleźć przede wszystkim także w chłodnicy samochodowej. Nasza firma jest największym w Polsce dystrybutorem takich wymienników ciepła. Co więcej, jesteśmy też certyfikowanym dealerem marki SWEP, która jest czołowym producentem kompaktowych lutowanych wymienników. Oprócz sprzedaży wymienników oraz nowych części zamiennych oferujemy też profesjonalne usługi serwisowe wymienników (także skręcanych). Dowiedz się szczegółów na stronie: https://www.poltermex.com/


 


 Poltermex s.c.


www.poltermex.com
0
0.0/5 na 0 ocen
0
14-05-2020
Poltermex s.c.

Informacje o firmie: Poltermex s.c.

Juliana Chrościckiego 83 m 167
02-414
Warszawa
Polska
500 501 104

Podobne strony Poltermex s.c.

Ostre sosy
Piekielnie ostra kuchnia dla autentycznych wielbicieli chili. Wejdź na witrynę nareo.pl, ażeby...
Odzyskiwanie danych Kraków
Na polecanej witrynie swoje usługi prezentuje serwis komputerowy. Siedzibą firmy, która...
 STALEX
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług spawalniczych....
Akustonic
Nasza firma specjalizuje się w budowie paneli akustycznych. Dbamy także o odpowiednie...
Producent wyrobów metalowych
Firma Nortex prowadzi działalność od od 2 dekad. Jej domeną są metalowe szafy o...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020