Akustonic

Nasza firma specjalizuje się w budowie paneli akustycznych. Dbamy także o odpowiednie rozwiązania dla akustyki pomieszczenia. Oferowane przez nas panele akustyczne cechują się najwyższą skutecznością działania, dbając o czystość brzmienia i eliminując przy tym niepożądane odgłosy i dźwięki. W naszej ofercie posiadamy: panele (szerokopasmowe, mobilne, hybrydowe), dyfuzory akustyczne, biurka studyjne, pułapki basowe. Zapewniamy indywidualny wystrój akustyczny dopasowany na życzenie klienta. Działamy na terenie całego kraju, a pełne informacje o nas na stronie: https://akustonic.com/Akustonic


akustonic.com
0
0.0/5 na 0 ocen
0
28-05-2020
Akustonic

Informacje o firmie: Akustonic

Wyzwolenia 45
41-600
Świętochłowice
Polska
601224305

Podobne strony Akustonic

karta plastikowa
Na niniejszym serwisie internetowym została przedstawiona atrakcyjna oferta marki ExpressCards....
Przeprowadzki Warszawa
Polecana firma ma w ofercie usługi transportowe oraz kompletne przeprowadzki. Dla firmy...
Pan Ozon - ozonowanie i dezynfekcja
Czy wiesz, że ozonowanie to jeden z najskuteczniejszych obecnie sposobów pozbycia się...
Komoda na korytarz
Tematem tek witryny jest przedpokój i różne powiązane z tym zagadnienia. Szeroki...
Znaki drogowe
Strona poleca bogaty asortyment produktów sklepu Planeta. Oferta przedstawia znaki...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020