KORTRANS - kora sosnowa, biomasa

Kortrans to firma specjalizująca się w branży produktów leśnych. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od ponad 30 lat, zaś wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość świadczonych usług. Firma zajmuje się produkcją oraz dostawą takich produktów jak: kora sosnowa, zrębki dekoracyjne, podłoża do roślin. Kortrans to także dostawca biomasy cieszącej się w ostatnich latach coraz większą popularnością ze względu na odnawialne źródła energii. Firma dysponuje własną flotą, nowoczesną halą produkcyjną a także specjalistycznymi pojazdami służącymi do transportu oferowanych produktów w kraju i poza granicami. Więcej szczegółów dowiesz się na stronie: https://kortrans.pl/KORTRANS - kora sosnowa, biomasa


kortrans.pl
0
0.0/5 na 0 ocen
0
13-05-2020
KORTRANS - kora sosnowa, biomasa

Informacje o firmie: KORTRANS - kora sosnowa, biomasa

Długa 43
63-430
Boników
Polska
62 733 19 99

Podobne strony KORTRANS - kora sosnowa, biomasa

Szkolkailex.pl
Urządzasz właśnie swój ogród albo balkon? W Centrum Ogrodniczym Ilex znajdziesz...
Pielęgnacja ogrodów Wrocław
Hodowla roślin oraz krzewów to zarówno zawód jak i zamiłowanie...
Nawadnianie automatyczne ogrodów
Potrzebujesz projektu ogrodu? Dobrze trafiłeś.Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i...
Kosiarki spalinowe
By nasz ogród wyglądał naprawdę dobrze, trzeba o niego dbać. Dla niektórych to...
CYTRUSY - Internetowa sprzedaż roślin doniczkowych
Cytryny, mandarynki, pomarańcze, kumquaty... i wiele innych niezwykle ciekawych roślin...

Premium wpis:

Restauracja Parkova Gołdap
#restobar #parkova #restaruacja #noclegi #gołdap #mazury #mazuryexplorer Restauracja parkova zaprasza na obiad. Odwiedź przyjazne miejscu w centrum mazurskiego miasteczka..
Wiarygodny katalog firm Przymetrze.pl
#katalog #seo #reklama #warszawa #biznes
Spis cennych i wiarygodnych firm znajdujących się w Warszawie. Misją serwisu jest zgromadzenie wartościowych firm znajdujących się w pobliżu stacji metra. Katalog działa nieprzerwanie od 2011 roku.
Jobsora
#wyszukiwarka #praca #cv #ofertypracy #stanowiska
OPIS DZIAŁALNOŚCI: Oferujemy wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że w serwisie Jobsora znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie Na stronie możesz stworzyć CV. Zapoznaj się z ofertami pracodawców i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska. Główna oferta: poszukiwanie pracy na terenie Polski i zagranicą tworzenie CV informowanie o szkoleniach i wydarzeniach na terenie Polski ręcznie umieszczenie ofert pracy.
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2020